Kontakt

Tilsette

Leiing og administrasjon

Randi Leth Iversen

Avdelingsleiar jobb og kompetanse
97037601
randi.leth.iversen@opero.no

Birte Nilsen

Dagleg leiar
91827760
birte.nilsen@opero.no

Astrid Halland

Avdelingsleiar Kantine
53003350
92628866
astrid.halland@opero.no

Svein Ove Vatna

Avdelingsleiar Mekanisk
41545857
svein@opero.no

Aud Jorunn Vedøy

Styrar Ås Barnehage
53402430
99733185
aud.jorunn.vedoy@opero.no

Hildegunn Solli

Administrasjonskoordinator
91787174
hs@opero.no

Jobb og kompetanse

Randi Leth Iversen

Avdelingsleiar jobb og kompetanse
97037601
randi.leth.iversen@opero.no

Nina Jacobsen

Jobbkonsulent
90180018
nj@opero.no

Janne Haga Almås

Jobbkonsulent
93206221
janne@opero.no

Merethe Kannelønning

Jobbkonsulent
45476738
mk@opero.no

Magnus Ekegren

Jobbkonsulent
48402480
magnus@opero.no

Heike Geldner

Jobbkonsulent
97982266
heike@opero.no

Berit Johannessen

Jobbkonsulent
97588870
berit.johannessen@opero.no

Sissel K. Gravdal

Jobbkonsulent
91842123
sissel.gravdal@opero.no

Bjarte Nesbø

Jobbkonsulent
41201624
bn@opero.no

Barnehage

Aud Jorunn Vedøy

Styrar Ås Barnehage
53402430
99733185
aud.jorunn.vedoy@opero.no

Lene Presthaug

Assisterande styrar
95183405
lene.presthaug@opero.no

Kantine og catering

Astrid Halland

Avdelingsleiar Catering/Kantine
53003350
92628866
catering@opero.no

Monika Hellen Strand

Kokk

Heidi Ødegård

Kokk

Irdi Høyvik

Kokk

Ellen Sandvik Ottesen

Konditor

Mekanisk

Svein Ove Vatna

Avdelingsleiar Mekanisk
41545857
svein@opero.no

Hallgeir Gravdal

Arbeidsleiar
48156461
hg@opero.no

Alan C. Rea

Arbeidande bas og mekanisk tusenkunstnar
47784282
acr@opero.no
53 40 24 00
918 27 760
info@opero.no
Ringvegen 14, 5412 Stord 
Ringvegen 14, 5412 Stord

Ei Wordpress-løysing frå Byrået Sydvest